Pracujemy z gotowymi koncepcjami architektonicznymi, jak również bierzemy udział w tworzeniu projektu od zera. Wszystko zaczyna się od rozmowy z klientem. Ten etap jest dla nas najważniejszy, gdyż musimy w pełni rozpoznać potrzeby i oczekiwania klienta, a następnie zaproponować rozwiązanie, które idealnie je spełni. Chętnie doradzamy wspierając się naszym doświadczeniem, ale jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe pomysły i cały czas szukamy inspiracji w Polsce i na świecie.

Na tym etapie dokonujemy oględzin pomieszczeń, w których docelowo znajdą się nasze meble - sprawdzamy wymiary, opracowujemy logistykę. Na tej podstawie przygotowujemy rzuty 2D, ustalamy z czego projekt będzie wykonany, sprawdzamy możliwości techniczne i dostępność materiałów. Następnie dokonujemy wstępnej wyceny - w jednym lub kilku wariantach, i podajemy orientacyjny termin realizacji.

Po zatwierdzeniu projektu wstępnego organizujemy i dostarczamy klientowi próbki materiałów - minimum trzy do wyboru. Często rysunek słojów w drewnie czy dokładny kolor kamienia lub wykończenia drzwiczek jest kluczowy dla ostatecznego wyglądu mebla, dlatego już na tym etapie upewniamy się, że oczekiwania klienta będą spełnione. Surowce pozyskujemy w całej Polsce, a także sprowadzamy je z zagranicy.

Po doborze materiału następuje ustalenie i rozrysowanie dokładnych detali mebli. Sprawdzamy, czy projekt jest wykonalny technicznie, lub czy możemy uprościć go, nie tracąc walorów wizualnych i użytkowych. Szczegółowy projekt podlega weryfikacji i zatwierdzeniu przez klienta, a następnie wykonujemy wizualizacje 3D. Na tym etapie potwierdzamy finalną cenę oraz termin wykonania, i podpisujemy szczegółową umowę.

Konstruktor, a jednocześnie szef teamu wykonawczego przygotowuje szczegółowe rysunki produkcyjne i omawia je ze stolarzami. Poszczególne elementy zostają przydzielone do konkretnych wykonawców, a wszystkie wątpliwości zostają na tym etapie wyjaśnione. Skończone rysunki wykonawcze zostają przekazane do zespołu logistycznego w celu przygotowania listy materiałów i ich zamówienia.

Pozostaje już tylko zaprogramować maszyny, dobrać narzędzia i rozpocząć produkcję. Konstruktor nadzoruje każdy etap wykonania w czasie rzeczywistym. Dzięki takiej organizacji pracy mamy zapewnioną kontrolę jakości na najwyższym poziomie, a także niewielkie ryzyko pomyłek. Przez cały czas jesteśmy w kontakcie z klientem, któremu przekazujemy informacje na temat bieżącego postępu prac. Po wyprodukowaniu całego zestawu, sprawdzeniu i skatalogowaniu, towar jest wysyłany do klienta w dogodnym dla niego terminie.
Na życzenie wysyłamy team wykonawczy do montażu na miejscu u klienta.