Nasze portfolio obejmuje meble wystawowe we flagowych muzeach i domach towarowych w Wielkiej Brytanii, oraz wiele realizacji wyposażenia ekskluzywnych biur, domów i mieszkań w całej Europie. Nasze realizacje można oglądać m.in. w Londynie w Muzeum Wiktorii i Alberta (V&A Museum), domach towarowych Harrods, Fortnum & Mason's, Selfridges. Współpracujemy z renomowanymi projektantami takimi jak Hill House Interiors, James Gorst Architects, Edgley Design, CRAFT Architects, H3 Projekt Monika Hajn, Ewa Patalas Studio Wnetrz. Mocną stroną naszej firmy jest umiejętność łączenia w naszych meblach różnych typów materiałów - drewna, szkła, corianu, metalu, skóry i tkanin. Mamy również duże doświadczenie w pracy z litym brązem.

Do dyspozycji mamy ponad 1000m2 hali wyposażonej w najnowsze technologie. Pracujemy na maszynach Felder; między innymi posiadamy obrabiarki CNC, prasy do klejenia kształtów giętych, okleiniarki, jak również bezpyłową komorę lakierniczą. Umiejscowienie zakładu przy drodze krajowej nr 16 ułatwia transport drogowy, a do międzynarodowego lotniska Olsztyn - Szymany jest zaledwie 60km.

Zatrudniamy ponad 20 specjalistów z dziedziny technologii meblarstwa, w tym 12 stolarzy pracujących z szeroko rozumianym materiałem meblowym, między innymi z litym drewnem, płytą stolarską, malowaną płytą MDF. Wszyscy są kompleksowo przeszkoleni z zakresu obsługi maszyn oraz BHP. Każdy projekt spoczywa w rękach jednego, dedykowanego zespołu - od fazy koncepcyjnej aż do montażu u klienta.

Zatrudnieni przez nas konstruktorzy pracują z klientem od momentu powstania pierwszej koncepcji do momentu zakończenia projektu. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość szybkiego reagowania na zmiany i nadzorowania jakości wykonania na każdym etapie projektu. Pracujemy na rysunkach dostarczonych przez klienta, jak również opracowujemy własne szczegółowe rysunki techniczne. Nasi projektanci posługują się oprogramowaniem takim jak AutoCAD, Autodesk 3ds Max oraz 3D Autodesk Inventor, i wykonują rysunki zarówno koncepcyjne, jak i wykonawcze, oraz wizualizacje 3D.