O nas

Firma NHJ Polska Sp. z o.o. powstała z pasji do tworzenia wysokiej jakości mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku zachodnim pozwoliło przenieść tamtejsze standardy na rynek rodzimy. Od początku istnienia olsztyńska stolarnia z powodzeniem projektuje i dostarcza wyposażenie domów, biur i sklepów na najwyższym poziomie wykonania.

Pracownicy zostali starannie dobrani ze specjalistów posiadających doświadczenie zdobyte u najlepszych lokalnych producentów mebli. Trzon przedsiębiorstwa stanowią fachowcy zarówno z nienagannym warsztatem stolarskim, jak i zamiłowaniem artystycznym. Firma wykonuje projekty dla odbiorców indywidualnych oraz komercyjnych. Jej celem jest dostarczenie produktu z jak najlepszych materiałów, przy doskonałej jakości wykonania i dbałości o szczegóły. W portfolio znajdują się meble do zabudowy, meble wolnostojące, szafy, kuchnie na wymiar, wyposażenie biur i sklepów, meble wystawowe.

Najważniejszym elementem każdego projektu jest zawsze klient, dlatego od początku współpracy staramy się jak najpełniej rozpoznać Państwa potrzeby i stworzyć dla Państwa produkt o najwyższych walorach tak artystycznych jak i użytkowych. Doświadczony zespół pracuje z Państwem od momentu pierwszej rozmowy, aż do montażu i dalszego serwisu posprzedażowego.